20 лютого в ліцеї відбувся пам’ятний захід «Ангели пам’яті», присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Учні та педагоги схилили голови у хвилині мовчання, вшанували загиблих патріотів віршами, історичними спогадами та символічною акцією.
Ліцеїсти долучилися до Всеукраїнської «тихої» акції, розвісивши паперових ангелів на знак пам’яті про тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. Учасники заходу наголосили: подвиг Героїв Небесної Сотні став джерелом сили для всієї нації, а їхня боротьба продовжується сьогодні.
Ми пам'ятаємо. Ми вдячні. Ми незламні.
Слава Україні! Героям Слава!








