- Новини
- Hits: 76
Шаховий турнір серед наших ліцеїстів в рамках проєкту « Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
Навіть повітряна тривога не завадила нам провести сьогодні в ліцеї шаховий турнір серед наших ліцеїстів в рамках проєкту « Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
Це захід, який не лише сприяє розвитку інтелектуальних здібностей учнів, але й формує дух змагання, командної роботи та дружби. Участь у турнірі мав можливість прийняти кожен бажаючий, незалежно від рівня підготовки.
І місце поділили між собою Саліженко Андрій та Бабченко Микола. ІІ місце - Свінціцький Данііл та Батіщев Іван. ІІІ місце виборов Губенко Романа
Дякуємо за організацію турніру та підготовку наших спортсменів керівнику шахового гуртка Іщенку Вʼячеславу Олексанровичу.
Вітаємо наших шахістів, бажаємо успіхів на ІІ етапі змагань!








